Bireysel Danışmanlık

Theta Healing danışmanlık çalışması ortalama 1-1,5 saate yakın bir süre dilimi içerisinde  yapılmaktadır.
Görüşmeler ZOOM üzerinden online görüntülü görüşme ile ya da yüzyüze yapılabilmektedir.
Çalışmak istediğiniz konu ile ilgili, Theta Healing tekniğindeki derin kazma uygulaması yapılır. Konuyla ilgili bilinçaltındaki olumsuz kök inançlarınız bulunur, sizin izninizle olumlu inançlar ile değiştirilir ve his yüklemesi yapılır.

 

Theta Healing derin ve güçlü meditasyon ve dualarla evrendeki yaşam enerjisini kullanarak, size hizmet etmeyen inançları değiştirebileceğiniz, yaşamınızı mucizevi şekilde dönüştürebileceğiniz bir yöntemdir.

Theta Dalgalarının Faydası Ne Olabilir? : Bilim adamları E.E.G ile yapmış oldukları deneylerde mutluluk ve huzurun bu dalga boyunda deneyimlendiğini tespit etmişlerdir. Bu dalga boyunda iken kolayca bilinçaltı ile bağlantıya geçebilir. Aynı zamanda evrendeki temel yaşam enerjisi ile bağlantıda oluruz. Bilinçaltı temizliği yapabilir, zorlanmamıza sebep olan olumsuz birikimlerden kurtuluruz.

Yaşamımızda karşılaştığımız durumlar ve insanlar tamamen bizimle ilgilidir. Bilinçaltımızdaki kalıplar ve düşünce şeklimiz yaşamımızı yaratır. Değiştirmek istediğimiz ne varsa, kendimizde değişiklik yaparak ve bilinçaltımızda temizlik yaparak sağlanabilir.

Einstein ” Aynı şekilde düşünerek ve aynı şekilde davranarak; farklı bir sonuç beklemek en büyük deliliktir ” demiştir. ThetaHealing bizim mevcut düşünce şeklimiz ve davranışlarımızı, bilinçaltımızdaki negatif kalıpları değiştirerek, yenilememize yardım eder.

Theta Healing yöntemi ile, deneyimlediğimiz durumları ve insanları değiştirmek mümkün ve çok kolaydır.

Yapılan değişiklikler an’da olur ve kas testleri ile teyit edilir.

Eğer çok kolay ve kalıcı bir şekilde bilinçaltı kalıplarınızı değiştirmek ve yaşadığınız zorluklardan kurtulmak istiyorsanız; ThetaHealing size göredir.

Danışmanlık hakkında daha detaylı bilgi ve planlama için bize 0530 563 0 777  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.